W nawiązaniu do wcześniejszej informacji dotyczącej szkolenia z zakresu
programu „Czyste Powietrze”, informuję iż odbędzie się ono w Krośnie w dniu 17 października br. o godz. 18.00 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza ul. Kolejowa 1
W ramach rządowego programu Czyste Powietrze, właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynków.
Program priorytetowy koncentruje się na termomodernizacji oraz efektywnym zarządzaniu energią w gospodarstwach domowych, co pozwoli zmniejszyć ilość zużywanej energii cieplnej i rzeczywiste oszczędności finansowe. Zyska na tym również stan środowiska naturalnego, dzięki ograniczeniu emisji pyłów, gazów cieplarnianych i innych substancji.
Program Priorytetowy Czyste Powietrze to możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysoko-emisyjnego kotła grzewczego.
Szkolenie jest otwarte i prowadzone będzie przez specjalistów z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie

Zapraszam serdecznie do udziału.

Adam Skiba Kandydat na Prezydenta Miasta Krosna

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.